Berdih proziva: Novak još u garaži?

Izvor: B92, 18.Nov.2013, 08:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Berdih proziva: Novak još u garaži?

Češki teniser Tomaš Berdih na ne baš korektan način 'pecnuo' je na društvenoj mreži Tviter Novaka Đokovića i srpski Dejvis kup tim.

Na svečanoj večeri posle finala Novaka nije bilo, a Berdih se zapitao:

"Da li je Đoković ostao u garaži", zapitao se Berdih aludirajući na izjavu svog kolege Štepaneka da je Srbija "ostavila ferari u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << garaži" kada nije stavila Novaka da igra dubl.

Berdih je potom izbrisao svoj ’tvit’, a napisao je i zašto:

„Zašto sam obrisao? Želeo sam da plešem sa Đokijem večeras... Tužan sam što nije ovde“, napisao je Čeh.

Ako nije na večeri, Đoković je sa Berdihom otplesao nešto ranije u nedelju, kada ga je pobedio sa 3:0 u setovima i došao do 15. pobede u 17 međusobnih okršaja.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.