SP u Duisburgu: Starovićeva u A finalu na SP, Tomićeviću B finale

Izvor: Vesti-online.com, 29.Avg.2013, 20:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpska kajakašica Milica Starović se plasirala u A finale Svetskog prvenstva u Duisburgu u disciplini K-1 na 1000 metara pošto je u prvom polufinala zauzela treće mesto.

Ona je polufinalnu trku završila za četiri minuta, osam sekundi i 395 hiljaditinki.

Prva kroz cilj je prošla Mađarica Erika Medvečki (4:01,873), dok je druga bila Verena Hantl iz Nemačke (4:06,897).

Srpski kanuista Marko Tomićević je izborio mesto u B finalu discipline K-1 na 1000 metara pošto je u četvrtom polufinalu zauzeo treće mesto u vremenu od 3:37,191 minuta.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.