Zvezdi tri gola prednosti pred revanš na Malti

Izvor: Beta, 29.Jun.2017, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras Florijanu na svom terenu sa 3:0, u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evropa.Revanš će se igrati sledećeg četvrtka od 20.30 na Malti.Strelci u Beogradu bili su Ričmond Boaći iz penala u nadoknadi poluvremena i 89. i Slavoljub Srnić u 78. minutu.Zvezda je bila bolja, a posao joj je olakšan pred poluvreme, kada je isključen fudbaler gostiju Enco Ruis, koji je napravio penal.Florijana je u devetom minutu mogla do prednosti, kada je Abraham Frimpong pogrešio, a Injasio Varela je šutirao sa više od 30 metara, ali je pogodio stativu.Pošto je Boaći bio ...

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.