Zidan: Lopta nije htela u gol

Izvor: RTS, 21.Sep.2017, 09:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zidan: Lopta nije htela u gol

Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da njegova ekipa mora da ostane mirna posle poraza od Betisa i dodao da će "kraljevski klub" dati sve od sebe da pobedi u narednoj utakmici.
"Nismo odigrali sjajnu utakmicu, ali nismo bili ni toliko loši. Imali smo šanse, ali lopta jednostavno nije htela u gol. Moramo ostati mirni, ima još mnogo da se igra", rekao je Zidan za španske medije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Fudbaleri Real Madrida izgubili su sinoć na svom terenu od Betisa sa 1:0 u utakmici petog kola Primere.
Real je sada sedmi na tabeli sa osam bodova, sedam manje od prvoplasirane Barselone. Betis je šesti sa devet bodova.
Pobedu Betisu doneo je Antonio Sanabrija u 94. minutu. Ovo je prva pobeda Betisa na Santjago Bernabeuu još od 1998. godine.
Pored toda što je odneo sva tri boda iz Madrida, Betis je prekinuo Realovu seriju od 73 utakmice na kojima je postizao bar jedan gol.
"Ono što možemo da promenimo jeste sledeća utakmica. Daćemo sve od sebe da pobedimo. Nastavićemo da se borimo. Sezona je duga", rekao je Zidan.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.