Vladimir Otašević najbolji igrač 18. kola

Izvor: B92, 03.Dec.2019, 00:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vladimir Otašević najbolji igrač 18. kola

Fudbaler Spartaka Vladimir Otašević najbolji je igrač 18. kola Linglong Superlige Srbije, objavljeno je na sajtu tog takmičenja.

Spartak je odigrao 2:2 sa ekipom TSC-a u Senti. Subotičani su do vrednog boda stigli golovima Otaševića, a njegov drugi pogodak postignut je u zaustavnom vremenu.

Vladimir Otašević (33), koji igra na poziciji centralnog beka, ponikao je u mlađim kategorijama čačanskog Borca.

Tokom karijere je nastupao za kragujevački >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Radnički, Novi Pazar, lučansku Mladost, Metalac i čačanski Borac, odakle je u februaru ove godine i stigao u Spartak.

Tokom aktuelne sezone zabeležio je 18 superligaških nastupa i postigao dva pogotka.

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.