(VIDEO) POBEDA ZVEZDE U SENCI NEREDA: Crveno-beli slavili u Novom Pazaru i zadržali vrh tabele

Izvor: Kurir, 28.Avg.2016, 17:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Golove za crveno-bele postigli su Luković u 25 minutu sa penala, Orlandić u 32, Ruiz u 82 i Anđelković u 103 minutu Jedini strelac za domaći tim bio je Travandžić u 92 minutu

U 23 minutu dosudjen je sporan penal za goste, posle kojeg su žestoko protestovali domaći igrači, stručni štab i navijači Sudija Milan Ilić dosudio je penal kada je posle centaršuta Petkovića, loptu ispred Kange izbacio Stanojević, ali ga je tom prilikom zakačio nogom butini, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << posle čega je igrač Zvezde pao

Penal je u 25 minutu iskoristio Aleksandar Luković  Posle velike greške domaćeg igrača Vasilića lopta je u 32 minutu došla do Orlandića, koji je istrčao sam ispred golmana i smestio je loptu u mrežu Novi Pazar je imao šansu do kraja prvog poluvremena, ali nije bilo promene rezultata

U drugom poluvremenu Novi Pazar je imao šanse preko Marića i Alivodića U 63 minutu isključen je Sikimić pošto je u glavu snažno šutnuo golmana domaćeg tima i povredio ga Živkoviću je pošla krv iz nosa i odveden je kolima hitne pomoći sa stadiona Tada su domaći navijači ubacivali razne predmete na teren, a stolicama su gadjali Sikimića dok je izlazio sa terena, zbog čega je sudija prekinuo meč Grupa fudbalera Zvezde je posle toga utrčala u svlačionicu Posle skoro 20 minuta utakmica je nastavljena, a Zlatko Zečević stao je na gol domaćih

Zvezda je povela sa 3:0 u 86 minutu, kada je posle solo prodora Srnića gol postigao Džon Ruis Novi Pazar je smanjio na 3:1 u 93 minutu golom Travančića sa oko 20 metara Konačan rezultat postavio je  Andjelković u 103 minutu

Zvezda je prva na tabeli sa 19 bodova, a Novi Pazar, koji je pretrpeo drugi uzastopni poraz, zauzima 11 mesto sa sedam bodova

TOK UTAKMICE

104 minut - Kraj utakmice!

Crvena zvezda je pobedila 4:1!

103 minut - GOLLLL! Zvezda vodi 4:1

GOLLL!!! Gol za Crvenu zvezdu postigao je Anđelković

100 minut - Biće odigrano još 3 minuta

92 minut - Novi Pazar konačno stiže do gola

GOLLL!!! Novi Pazar smanjuje na 3:1 Travandžić je sa oko 20 metara prevario Kahrimana

Autor: Kurir sport