VELIKI USPEH: Kanjas postigao PRVENAC za Zvezdu i tako ispisao ISTORIJU (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Sep.2019, 19:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zatresao mrežu.

Fudbaleri Crvene zvezde i Mačve sastaju se u desetom kolu Superlige Srbije, a rezultat na poluvremenu je već 3:0 za crveno-bele. Treći gol na utakmici postigao je Hoze Alberto Kanjas, što je Špancu bio prvenac u dresu kluba sa Marakane. S obzirom na to da je doskorašnji fudbaler PAOK-a prvi Španac u istoriji Crvene zvezde, jasno je da je i prvi državljanin Španije koji je postigao gol >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << za tim iz Ljutice Bogdana.

Crvena zvezda je povela golom Tomanea, rezultat je udvostručio Ben, a treći pogodak je bio delo Kanjasa.

Igrao se 37. minut kada je Milan Gajić uputio udarac ka golu Šapčana, ali je golman Dušan Puletić intervenisao. Ipak, lopta se odbila pravo na nogu Kanjasa i Špancu nije bilo teško da je smesti u mrežu.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga Pitera Krauča.

I’m obsessed with this swimsuit !! This is one of my favourite pieces from the collection @lipsylondon #abbeyclancyxlipsy available now 💋🌴#ad

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Feb 28, 2019 at 2:29am PST

💋💋💋

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Nov 1, 2018 at 1:42pm PDT

Happy Monday ☀️☀️☀️

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Oct 29, 2018 at 11:07am PDT

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Aug 24, 2018 at 5:37am PDT

Take me back to the beach 🖤

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jul 27, 2018 at 7:52am PDT

Shameless selfie

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jun 13, 2018 at 5:24am PDT

🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️

This sky

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on May 28, 2018 at 4:14am PDT