VELIKI USPEH: Kanjas postigao PRVENAC za Zvezdu i tako ispisao ISTORIJU (VIDEO)

Srbija Danas
Hoze Alberto Kanjas
Hoze Alberto Kanjas / Izvor: MN Press
Zatresao mrežu.

Fudbaleri Crvene zvezde i Mačve sastaju se u desetom kolu Superlige Srbije, a rezultat na poluvremenu je već 3:0 za crveno-bele. Treći gol na utakmici postigao je Hoze Alberto Kanjas, što je Špancu bio prvenac u dresu kluba sa Marakane. S obzirom na to da je doskorašnji fudbaler PAOK-a prvi Španac u istoriji Crvene zvezde, jasno je da je i prvi državljanin Španije koji je postigao gol za tim iz Ljutice Bogdana.

NAČEO MAČVU! Tomane ZATRESAO mrežu! (VIDEO)

Crvena zvezda je povela golom Tomanea, rezultat je udvostručio Ben, a treći pogodak je bio delo Kanjasa.

Igrao se 37. minut kada je Milan Gajić uputio udarac ka golu Šapčana, ali je golman Dušan Puletić intervenisao. Ipak, lopta se odbila pravo na nogu Kanjasa i Špancu nije bilo teško da je smesti u mrežu.