Izvor: JUGpress.com, 15.Mar.2026, 10:45

Batinaši koji su tukli studente u Novom Sadu i dalje na slobodi, policija ima snimke ali neće da ih identifikuje

NOVI SAD
Od napada na studente i novinare ispred Srpskog narodnog pozorišta, pred obeležavanje svečanosti povodom dva veka od osnivanja Matice srpske, prošlo je skoro mesec dana, ali istraga trenutno daje skromne rezultate.
Batinaše koji su nasrnuli na studente, ali i novinara Razglasa Žarka Bogosavljevića, građani su snimili sa više telefona i svi ti snimci gde se jasno razaznaju njihova lica, stoje u policiji već nekoliko nedelja, no očigledno da je negde zapelo sa identifikacijom.
Jednom studentu je razbijena glava od udaraca, a na snimcima se jasno vidi kako pristalice SNS-a šamaraju i udaraju studente, kao i momenat kada jednu studentkinju tuku i bukvalno razvaljuju od zid.
Studenti...

Nastavak na JUGpress.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.