Udineze bolji od Sasuola

Izvor: B92, 12.Jan.2020, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Sasuolo sa 3:0, u utakmici 19. kola italijanskog prvenstva.

Domaći su poveli u 14. minutu golom Stefana Okake, a prednost je udvostručio Ken Sema u 68. minutu.

Konačan rezultat postavio je Rodrigo De Pol u prvom minutu nadoknade vremena.

Crno-beli su ostvarili treću uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i zauzimaju 11. mesto na tabeli sa 24 boda.

Sasuolo je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 10. u ligi i 14. je na tabeli sa 19 bodova.