Ibra pogodio, Milan slavio na nezgodnom gostovanju

Izvor: B92, 11.Jan.2020, 18:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana savladali su kao gosti ekipu Kaljarija sa 2:0, u prvom meču 19. kola Serije A.

Rosoneri, koji ove sezone pružaju razočaravajuće partije, konačno su odigrali kvalitetnu utakmicu.

Doduše, domaći, nakon fenomenalnog starta prvenstva, vezali su četiri uzastopna poraza i sve su dalji od vrha tabele.

Na ovom susretu, prilike su se ređale u prvom, a golovi su padali u drugom poluvremenu.

Šanse za goste u prvih 45 minuta propustili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su Teo Ernandes, Zlatan Ibrahimović i Alesio Romanjoli, dok je jedinu priliku za domaće promašio Nahitan Nandes.

Milan je konačno do vođstva stigao na startu drugog dela, kada je u 46. minutu mrežu Olsena pogodio Rafael Leao.

Svojim prvim golom po povratku u redove crveno-crnih, konačnih 0:2 postavio je Zlatan Ibrahimović.

U narednom kolu, Milan dočekuje Udineze, dok Kaljari gostuje Breši.