US Open: Ispali Ziki i Srebotnikova

Izvor: S media, 05.Sep.2010, 10:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

US Open: Ispali Ziki i Srebotnikova

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Slovenka Katarina Srebotnik izgubili su u drugom kolu mešovitog dubla na US Openu od Argentinke Žizele Dulko i Urugvajca Pabla Kuevasa sa 2:0 (7:5, 7:5).

Zimonjić i Srebotnikova, osvajači Rolan Garosa iz 2006. i 2010. godine i finalisti Otvorenog prvenstva Amerike iz 2005, bili su postavljeni za treće nosioce u Njujorku.

Argentika i Urugvajac će u četvrtfinalu igrati protiv Čehinje Kvete Peške i Pakistanca Ajsam-Ul-Haka Kurešija.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.