Izvor: MozzartSport.com, 23.Jun.2020, 23:33

Totenhem se namučio, prvi gol Kejna u 2020. godini (VIDEO)

Vest Hem nije imao sreće...

Teškom mukom Totenhem je slomio otpor davljenika Vest Hema (2:0) i stigao do prve pobede još od sredine februara. Ova tri boda od izuzetnog su značaja za četu Žozea Murinja,pošto na taj način ostaju u trci za Ligu šampiona. Neće Pevci lako do četvrte pozicije, međutim ove sezone u Engleskoj se juri i peto mesto, imajući u vidu da je UEFA izbacila Mančester Siti iz LŠ, odnosno da se svakog časa očekuje potvrda te odluke od strane >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << CAS-a.

Žoze Murinjo započeo je utakmicu s nekoliko promena u odnosu na derbi sa Mančester Junajtedom. Najviše je iznenadilo izostavljanje Stivena Bergvajna, strelca onog pogotka protiv Junajteda. Holanđanin će dobiti šansu tek u nastavku...

Dugo su se domaći mučili da probiju Vest Hemom bedem, a kada je bilo skoro pa izvesno da oni u tome neće uspeti, pomogao im je defanzivac gostiju i skupoceno zimsko pojačanje iz praške Slavije Tomaš Souček. Posle kornera njemu je lopta prošla kroz noge i odbila se u mrežu.

Tada je laknulo Žozeu Murinju.

Konačan rezultat postavio je Hari Kejn osam minuta pre kraja, pošto ga je lepo u situaciju jedan na jedan izbacio Son. To je prvi pogodak Kejna u 2020. godini.

Totenhem je tu, na samo bod od petog mesta (doduše ima utakmicu više od Vulvsa i Mančester Junajteda), dok Čekićare čeka pakao u borbi za opstanak do kraja...