Torino izvukao bod protiv Milana

Izvor: B92, 10.Jan.2015, 23:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Torina i Milana odigrali su nerešeno 1:1, u poslednjem subotnjem meču 18. kola italijanske Serije A.

Milan je od maltene prvog napada vodio, kada je Žeremi Menez u trećem minutu bio siguran sa bele tačke – prethodno ga je Glik oborio u kaznenom prostoru.

Međutim, ekipi koju vodi Filipo Pipo Inzagi postalo je mnogo teže kada je De Šiljo zaradio drugi žuti karton u poslednjem minutu provog poluvremena.

’Rosoneri’ su odolevali sa igračem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << manje sve do finiša meča, ali se onda Glik iskupio za grešku sa početka utakmice. On je u 81. minutu bio najviši u skoku posle kornera Peresa i glavom pogodio donji levi ugao gola koji brani Dijego Lopes.

Srpski internacionalac Nikola Maksimović odigrao je čitav meč za domaću ekipu.

Posle ovog remija Milan je ostao sedmi sa 26 bodova, dok je Torino na 13. poziciji sa sedam bodova manje.

U prvoj utakmici dana Sasuolo i Udineze odigrali su takođe nerešeno 1:1.