Tadić se ne zaustavlja, pobeda Ajaksa i nova asistencija reprezentativca Srbije (video)

Izvor: Sportske.net, 29.Sep.2018, 23:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru sedmog kola holandske Eredivizije, Ajaks je gostovao u Sitardu.

Fudbaleri Ajaksa upisali su peti trijumf u Erediviziji ove sezone, kako su na gostovanju Fortuni Sitard slavili sa 0:2 (0:0).

Oba pogotka postignuta su u drugih 45 minuta, a "Kopljanici" su poveli golom rezerviste Dolberga u 49. minutu.

Tadić je nakon duplog pasa na prvu ostavi loptu mladom Dancu, koji iz dobre pozicije šalje loptu kroz noge golmanu domaće ekipe za 1:0.

Tadić je tako došao do učinka od sedam golova i šest asistencija u dresu Ajaksa ove sezone, četiri gola i dve asistencije ima u ligi.

Nakon ovog trijumfa Ajaks ostaje drugi na tabeli, sa pet bodova manje od PSV-a, koji je maksimalan nakon sedam kola.