
Izvor: Sportal.rs, 07.Avg.2024, 12:34
Šteta: Vilagoš bez finala Olimpijskih igara, završila tačno ispod crte!
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš nije uspela da se plasira u finale bacanja koplja na Olimpijskim igrama u Parizu. Ona je završila na 13. mestu, tačno jednim ispod crte za odlazak u borbu za medalje.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre
LOŠE, DA NE MOŽE BITI LOŠIJE: Adriana Vilagoš neće nastupati u finalu bacanja koplja
Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Avg.2024
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš nije uspela da se plasira u finale bacanja koplja na Olimpijskim igrama u Parizu. Završila je takmičenje kao 13. sa 60,49, dok je takmičarka ispred nje koja će se boriti za medalju imala 61,08.
Adriana Vilagoš bez finala u bacanju koplja na Olimpijskim igrama
Izvor: Radio 021, 07.Avg.2024
Atletičarka Adriana Vilagoš nije uspela danas da se plasira u finale u disciplini bacanja koplja na Olimpijskim igrama u Parizu.
Kajakašice Srbije bez finala u četvercu na Olimpijskim igrama
Izvor: Radio 021, 08.Avg.2024, 12:04
Srpske kajakašice u četvercu nisu uspele da se plasiraju u finale Olimpijskih igara u Parizu, pošto su u prvoj polufinalnoj trci zauzele treće mesto.