
Izvor: Sportal.rs, 07.Avg.2024, 13:13
"Ove Igre nisu za srpsku atletiku!" Vilagoš ostala bez finala i poručila: Nisam se sastavila, ali mlada sam i biće bolje
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš iznela je utiske posle ispadanja u kvalifikacijama za Olimpijskim igrama u bacanju koplja. Ostala je tačno ispod crte kao 13. u borbi za finale.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.