Šta kažete na Zvezdinu probu semafora? (FOTO)

Izvor: Vesti-online.com, 11.Dec.2018, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sitno se broji do početka poslednjeg meča grupne faze Lige šampiona u kojem srpski predstavnik dočekuju francuski PSŽ.

Očekuje se veliki broj navijača na stadionu "Rajko Mitić" kao podrška igračima na terenu, a poslednje pripreme su u toku. Tako su se danas u toku dana odradile i pripreme semafora.

Ono što je interesantno jeste da je klub na zvaničnom Instagram nalogu objavio sliku >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sa određenim rezultatom. Pavkov daje gol u 3. minutu meča, a samo minut kasnije Nejmar izjednačuje iz penala.

Današnja proba semafora... Šta kažete? #crvenazvezdafk #crvenazvezda #championsleague #zvezda #fkcz #czv

Објава коју дели FK Crvena zvezda (@crvenazvezdafk) дана 11. Дец 2018. у 9:18 PST

Pitanje kluba je: kako vam se dopada rezultat?

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.