Srpski delfini potopili Crnogorce!

Izvor: Vesti-online.com, 01.Dec.2015, 20:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski "delfini" potopili Crnogorce!

Vaterpolisti Srbije pobedili su Crnu Goru u Budvi 12:10 (2:3, 4:0, 3:2, 3:5) u trećem kolu B grupe Svetske lige.

"Delfini" su se odlučujuću prednost stvorili u drugoj četvrtini koju su dobili sa 4:0. U poslednjem periodu igre, došlo je do opuštenja što je domaćin iskoristio i smanjio prednost. Najefikasniji u srpskom timu bili su Filip Filipović sa četiri i Andrija Prlainović sa tri gola, a istakao se i golman Branislav Mitrović sa 14 odbrana. S druge strane Aleksandar Ivović postigao je tri gola.

Posle tri kola, Srbija ima maksimalni učinak, a u narednom četa Dejana Savića gostuje Francuskoj.