Izvor: Sportske.net, 12.Jan.2020, 15:38

Serija A - Đuričić poražen u Udinama (video)

"Zebrete" na kraju zabeležile i ubedljivu pobedu.

Fudbaleri Udinezea ostvarili su pobedu u 19. kolu italijanske Serije A pošto su na domaćem terenu savladali Sasuolo rezultatom 3:0.

Nakon nešto boljeg početka, tim iz Udina je stigao do zasluženog vođstva u 14. minutu kada je Stefano Okaka glavom savladao nemoćnog Konsiljija, a pogodak je priznat nakon pregledanog VAR snimka.

Sasulo je pokušavao da u drugom poluvremenu stigne do izjednačenja, ali sve >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je palo u vodu kada je Ken Sema u 68. minutu preciznim udarcem duplirao prednost svoje ekipe.

Konačnih 3:0 postavio je Rodrigo De Paul u prvom minutu nadoknade vremena.

Srpski internacionalac Filip Đuričić proveo je na terenu 69 minuta kada ga je zamenio Raspadori.