Sergej kralj Rima: Srbin srušio Juventus na Olimpiku (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 08.Dec.2019, 00:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sergej kralj Rima: Srbin srušio Juventus na "Olimpiku" (VIDEO)

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 3:1 u derbiju 15. kola italijanske Serije A Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 3:1 u derbiju 15. kola italijanske Serije A.Juventus je u 25. minutu došao do prednosti Kristijana Ronalda, da bi izjednačenje Laciju doneo Felipe Luis u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.Preokret Laciju doneo je Sergej Milinković-Savić u 74. minutu, samo pet minuta pošto je vezista Juventusa >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << Huan Kuadrado dobio direktan crveni karton.Najbolji strelac Lacija Čiro Imobile u 79. minutu imao je priliku da reši pitanje pobednika, ali mu je Vojćeh Sčensni odbranio jedanaesterac, a potom i šut posle odbitka.Trijumf Lacija, prvi nad Juventusom posle 16 godina u Rimu, overio je Felipe Kasijedo u petom minutu sudijske nadoknade vremena.Lacio je treći na tabeli Serije A sa 33 boda, dok je Juventus drugi sa 36. Goooooooooooooooooooooal Milinković-Savić @MnbrMadrid pic.twitter.com/scAy8TJpK4— عز - @MnbrMadrid5 (@EPLgoalhd9) December 7, 2019