Sergej kralj Rima: Srbin srušio Juventus na Olimpiku (VIDEO)

Beta

07. 12. 2019. u 22:51

Сергеј краљ Рима: Србин срушио Јувентус на Олимпику (ВИДЕО)

Sergej Milinković-Savić Foto Tanjug AP

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 3:1 u derbiju 15. kola italijanske Serije A.

Juventus je u 25. minutu došao do prednosti Kristijana Ronalda, da bi izjednačenje Laciju doneo Felipe Luis u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Preokret Laciju doneo je Sergej Milinković-Savić u 74. minutu, samo pet minuta pošto je vezista Juventusa Huan Kuadrado dobio direktan crveni karton.

Najbolji strelac Lacija Čiro Imobile u 79. minutu imao je priliku da reši pitanje pobednika, ali mu je Vojćeh Sčensni odbranio jedanaesterac, a potom i šut posle odbitka.

Trijumf Lacija, prvi nad Juventusom posle 16 godina u Rimu, overio je Felipe Kasijedo u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Lacio je treći na tabeli Serije A sa 33 boda, dok je Juventus drugi sa 36.