Selta do pobede u 97

Izvor: B92, 06.Mar.2022, 22:28

Selta do pobede u 97'

Fudbaleri Selte pobedili su na svom terenu Majorku 4:3, u meču 27. kola španske LaLige.

Domaći tim je poveo golom Tijaga Galjarda u 13. minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Djovani Alesandro Gonsales.

Denis Suares je u 25. minutu vratio prednost Selti, ali su gosti autogolom Džozefa Ajdua u 49. minutu došli do novog izjednačenja.

Jago Aspas je u 61. minutu po treći put doveo tim iz Viga u vodjstvo, da bi u 86. minutu zbog igranja rukom drugi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << žuti karton dobio igrač domaćeg tima Ugo Maljo.

Sa penala je minut kasnije izjednačio Salva Sevilja, a do kraja meča Aspas je u sedmom minutu nadoknade sa penala doneo pobedu Selti.

Direktan crveni karton na samom kraju utakmice dobio je rezervni golman Majorke Manolo Rejna.

Selta je 10. na tabeli Primere sa 35 bodova, a Majorka je 16. sa 26 bodova.