Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Sep.2021, 00:09

SUPERLIGA: Radnik odoleo Čukaričkom Proleterova druga pobeda u nizu

Napredak vezao dva poraza.
U poslednji mečevima 11. kola Supelrige Srbije Čukarički je ''samo'' remizirao sa Radnikom na Banovom brdu 1:1, dok je Proleter u Novom Sadu savladao Napredak 1:0.
Surduličani su na Banovom brdu prvi stigli do vođstva pošto je u 17. minutu precizan bio Spasić posle greške odbrane Čukaričkog. Ipak, 10 minuta kasnije domaćinu je izjednačenje doneo Kajević. U drugom poluvremenu je sve prštalo na Banovom brdu, ali promene rezultata nije bilo, a gosti mogu da budu zadovoljniji osvojenim bodom.
Proleter je u Novom Sadu uspeo da pobedom protiv Napretka stigne do drugog uzastopnog trijumfa, dok su Kruševljani pretrpeli drugi poraz u nizu. Tokom prvog poluvremena obe ekipe...