SUPERLIGA: Napredak na krovu doživeo NAJTEŽI poraz još od 2010. godine (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Feb.2019, 20:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Voždovac bez milosti.

Fudbaleri Voždovca savladali su Napredak na domaćem terenu u premijeri prolećnog dela sezone rezultatom 4:0. Mrežu gostiju su tresli Filip Stuparević dva puta, a Miloš Mihajlov i Alen Masšović po jednom. To je Kruševljanima najteži poraz još od poslednjeg kola prvenstva 2010. godine, kada je Vojvodina na Karađorđu slavila sa 7:0.

Iskusni Miloš Mihajlov je doveo u vođstvo domaću ekipu u 10. minutu, a prednost je udvostručio Stuparević >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << devet minuta kasnije. Već u 22. minutu golman gostiju Nikola Petrović je po treći put morao da vadi loptu iz mreže, jer ga je savladao Alen Mašović. Konačan rezultat postavio je mladi Filip Stuparević svojim drugim golom na meču u 68. minutu.

Voždovac je ovom pobedom došao na deseto mesto na tabeli sa 22 boda, dok je Napredak na šestoj poziciji sa 33 boda.

14.00 Rad - Zemun

TABELA: Crvena zvezda 59, Radnički 50, Partizan 44, Čukarički 39, Mladost 33, Napredak 33, Proleter 28, Vojvodina 28, Radnik 28, Voždovac 22, Mačva 22, Spartak 19, Bačka 18, Rad 16, Zemun 15, Dinamo 10.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda poljska odbojkašica Malvina Smaržek.

#holidays#sunnyday#sun#summer#chill#loveit ☀️☀️☀️❤️

Објава коју дели Malwina Smarzek 🇵🇱🏐 (@mali.smarzek) дана 12. Јул 2015. у 4:04 PDT

#summer#sun#sunnyday#holidays#chill

Feel this summer! #summer#hot#murzyn#sun#sunnyday#holidays#loveit ❤️☀️☀️☀️

Ja bardzo przepraszam ale jak to wakacje się kończą ⁉️ #tellmewhy

☀️🐬🏝 #bluesea#jump#holiday#holidayslife#wannastayhere#niemanikogowdomu#notbadday

Објава коју дели Malwina Smarzek 🇵🇱🏐 (@mali.smarzek) дана 30. Јун 2018. у 2:32 PDT

#championsleague 🔜 #orlenliga

Објава коју дели Malwina Smarzek 🇵🇱🏐 (@mali.smarzek) дана 26. Јан 2017. у 3:47 PST