Remi Sasuola i Torina

Izvor: Akter, 19.Apr.2015, 16:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sasuola i Torina odigrali su danas nerešeno 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 31. kola italijanske Serije A

Utakmicu su obeležila dva jedanaesterca. Zanimljivo je da je prvo defanzivac Torina Kamil Glik u 45. minutu u svom jedanaestercu oborio Antonija Floro Floresa, a onda je u 58. bila obrnuta situacija - tada je Flores načinio prekršaj nad Glikom, pa je arbitar dosudio penal.

Siguran izvođač penala za Sasuolo bio je Domeniko Berardi u prvom minuutu sudijske >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << nadoknade vremena, dok je gol za Torino postigao Fabio Kvaraljela u 59. minutuk, takođe sa bele tačke.

Sasuolo posle ovog remija zauzima 12. mesto sa 36 bodova, dok je Torino osmi sa 44.

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.