Rebić ponovo spasio Milan

Izvor: RTS, 25.Jan.2020, 00:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana savladali su na gostovanju ekipu Breše sa 1:0 u meču 21. kola Serije A. Jedini gol na meču postigao je Ante Rebić u drugom poluvremenu.
Ekipa Milana ušla je u veoma dobar ritam u domaćem prvenstvu, pošto su upisali treću uzastopnu ponudu, ovoga puta nad Brešom.

"Rosonerima" je ponovo pobedu doneo hrvatski fudbaler Ante Rebić.
Pozajmljeni fudbaler Ajntrahta u igru >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je još jednom ušao u drugom poluvremenu i ponovo bio strelac odlučujućeg, ovoga puta jedinog gola na meču.
Rebić je gol postigao u 71. minutu, a do kraja meča Milan je uspeo da održi prednost i upiše pobedu.
"Rosoneri" su upisali 31 bod i popeli se na šesto mesto, dok je Breša pretposlednja na tabeli sa 15 bodova.
Parovi 21. kola:SPAL - Bolonja