Izvor: Sportske.net, 24.Jan.2020, 23:40

Serija A - Četvrta u nizu za "Rosonere", ponovo je heroj "džoker" Rebić! (video)

Serija A - Četvrta u nizu za Rosonere, ponovo je heroj džoker Rebić! (video)

Fudbaleri Milana upisali su treći vezani trijumf u italijanskom šampionatu, četvrti u svim takmičenjima.
"Rosoneri" su nakon Kaljarija i Udinezea savladali i ekipu Breše u okviru Serije A, puleni Stefana Piolija su na gostovanju slavili sa minimalnih 0:1 (0:0).
Igrao se 19. minut kada je Milan imao veliku šansu, ali je Joronen uspeo sjajnom intervencijom da spreči Ibrahimovića da se upiše u listu strelaca.
U finišu poluvremena najpre dve dobre prilike za domaćina, Toregrosa i Aje su pretili gostima, ali su njihovi pokušaji bili neprecizni.
Imao je Ibra još jednu šansu na drugoj strani u 40. minutu, ali je ovoga puta slabo šutirao, lopta je otišla pored gola rivala....