Izvor: Sportske.net, 25.Jan.2020, 20:53

Liga 1 - Radonjić starter, bez golova na "Velodromu" (foto)

Liga 1 - Radonjić starter, bez golova na Velodromu (foto)

Srpski fudbaler je počeo meč, ali ga nije i završio na terenu.
U okviru 21. kola franuskog šampionata, Marsej je dočekao Anže, susret je okončan sa najnepopularnijih 0:0.
Nemanja Radonjić je meč počeo u startnih 11 domaćina, igrao je po levom krilu i upravo je on imao najveću šansu u prvom poluvremenu.
Igrao se 45. minut kada je pokupio dodavanje Benedeta, ali je iz dobre pozicije tukao tik pored leve stative protivničkog gola.
⏱️45' RADONJIC ! Wonderful move forward from Caleta-Car, held up by Benedetto who finds the winger in space, but the shot is narrowly wide.#OMSCO | 0⃣-0⃣ | ⚪️🔵 pic.twitter.com/sDePquLY77