Izvor: NoviMagazin.rs, 31.Okt.2020, 18:11

Real siguran protiv Ueske, gol Azara posle 392 dana

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu Uesku sa 3:1, u utakmici osmog kola španske Primere.

Real je pitanje pobednika na ovom meču praktično rešio u finišu prvog poluvremena.

Prvo je u 40. minutu mrežu Ueske pogodio Eden Azar, što je bio njegov prvi gol posle 392 dana, da bi se pet minuta kasnije u strelce upisao i Karim Benzema.

Na 3:0 povisio je Federiko Valverde u 54. minutu, 15 minuta pre kraja meča David Fereiro je postigao utešan >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << pogodak za Uesku, a konačan rezultat postavio je Benzema u 90. minutu.

Real je zabeležio petu pobedu u domaćem šampionatu i trenutno je prvi na tabeli sa 16 bodova, dok je Ueska na 18. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Ekipa Zinedina Zidana će u narednom kolu Primere gostovati Valensiji, dok će Ueska dočekati Eibar.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.