ROSONERI NA KOLENIMA: Sergejev Lacio POTUKAO Milan na San Siru posle 30 godina! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Nov.2019, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-crni još jednom razočarali.

Fudbaleri Milana poraženi su u 11. kolu Serije A od Lacija sa 2:1 (1:1). Pobedonosni gol Nebeskoplavih delo je Koree posle odlične akcije, sedam minuta pre kraja susreta.

U gostujućem sastavu 60 minuta odigrao je naš reprezentativac Sergej Milinković-Savić, dok je kod domaćih Rade Krunić zamenjen u 85. minutu.

Prvo poluvreme je bilo veoma uzbudljivo. Ćiro Imobile je u 25. minutu doveo Nebeskoplave u vođstvo 13. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << golom Ćira Imobilea u prvenstvu, dok je Milan izjednačio posle nespretne reakcije Bastosa koji je postigao autogol tri minuta kasnije.

Utakmica je odlučena u 83. minutu pogotkom Koree, na asistenciju Luisa Alberta, a Donaruma je bio nemoćan da intrveniše u situaciji "jedan na jedan".

Milan je od dolaska novog menadžera Stefana Piolija uspeo da savlada samo SPAL minimalnim rezultatom, a uz remi sa Lećeom (2:2) Rosoneri su upisali poraze protiv rimskih velikana. Lacio je zabeležio i treću uzastopnu pobedu i hvata korak za vrhom tabele.

Od mečeva odigranih u nedelju, Kaljari je u gostima dobio Atalantu sa 2:0, Fjorentina je kiksnula na "Artemio Frankiju" protiv Parme (1:1), dok je Udineze savladao Đenovu na "Marasiju" sa 3:1.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.

Angezogen wäre das Bild viel schöner gewesen.

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on Feb 8, 2018 at 2:34am PST

Der wahre Grund, warum ich die Rolle bekommen hab. #enemefilm

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on Oct 24, 2017 at 4:33am PDT

Nach all den Fischer/Silbereisen-Tattoo Geschichten,endlich wieder zurück zu den wirklich wichtigen Dingen des Lebens....

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on Jan 7, 2017 at 12:50am PST

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on Aug 1, 2016 at 8:02am PDT

Take me back please. Mir gehen die Fotos aus.

A post shared by S O P H I A T H O M A L L A (@sophiathomalla) on Feb 14, 2018 at 1:21pm PST