Prvo zlato u Sočiju osvojio Amerikanac Kocenburg

Izvor: Studio B, 08.Feb.2014, 12:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvo zlato u Sočiju osvojio Amerikanac Kocenburg

Američki snouborder Sejdž Kocenburg osvojio je danas prvu zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Sočiju.

On je trijumfovao u disciplini sloupstajl rezultatom 93.50, ispred Norvežanina Stalea Sandbaha, koji je osvojio srebro (91.75).

Srebrna medalja pripala je Kanađaninu Marku Mekmorisu sa skorom 88.75.

 

Kovačevićeva i Petrović danas na borilištima

 

Prvog dana posle zvaničnog otvaranja Zimskih olimpijskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << igara u Sočiju danas će dvoje sportista predstaviti Srbiju.

Ivana Kovačević će učestvovati u kros kantriju na sedam i po kilometara klasičnim, plus sedam i po kilometara slobodnim stilom. Na borilištu će se pojaviti i biatlonac Milanko Petrović, koji će učestvovati u trci na 10 kilometara.

Srbiju će tokom Igara u Sočiju predstavljati još šest takmičara: Nevena Ignjatović, Marko Vukićević, Rejhan Šmrković, Nina Micić, Vuk Rađenović i Aleksandar Bundalo.

Nastavak na Studio B...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.