Prva četvrtina presudila – Zvezda pružila jak otpor Barseloni

Izvor: B92, 20.Nov.2020, 21:24

Košarkaši Crvene zvezde igraju na gostovanju protiv Barselone (21h) u 10. kolu Evrolige.

Poluvreme - užasna neefikasnost Crvene zvezde! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 20.Nov.2020

Fantastično izdanje Barselone, Zvezda totalno nemoćna...Ekipa Crvene zvezde mts gubi na poluvremenu od Barselone sa 39:22...Crvena zvezda mts je stigla do prvih poena tek u petom minutu utakmice, tada je smanjila preko Terija na 7:2...Barsa je bila daleko bolji rival u prvih 10 minuta, prednost je...

Olimpija živnula, Hajns prebacio 2.500 poena

Izvor: MozzartSport.com, 21.Nov.2020, 00:43

Četvrti vezani poraz Žalgirisa..Žalgiris ne može da nađe izlaz iz tunela. Najbolji litvanski tim doživeo je četvrti poraz u nizu na gostovanju kod Olimpije - 92:98. Milanski tim tako se oporavio od neuspeha protiv Crvene zvezde i došao na pobedu od tri ekipe koje trenutno drže tri poslednja...