Izvor: S media, 09.Jan.2011, 22:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera: Šou Barselone na "Riazoru" (VIDEO)

Pepeu se od Kake zavrtelo u glavi (VIDEO)

Ćavi: Antić od mene napravio igrača

Kristijano Ronaldo - E, tako se to radi... (VIDEO)

Primera: Ronaldo se poigrao sa Hetafeom (VIDEO)

Portugalski superstar postigao je tri pogotka na meču protiv Viljareala i tako ostavio Real u trci sa Barselonom. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << "Žuta podmornica" je, međutim, posle 17 minuta igre vodila sa 2:1, ali je Ronaldo u 45. minutu odveo svoj tim na odmor bez gola zaostatka. U 80. minutu bilo je 3:2, da bi dva minuta kasnije Kaka postavio konačnih 4:2.

Što se ostalih susreta tiče, Santander je ispustio pobedu u poslednjim sekundama susreta protiv Hihona (1:1), Majorka se revanširala Almeriji za eliminaciju u Kupu kralja pre tri dana (4:1), dok je Osasuna odigrala bez golova sa Hetafeom. Naš Dejan Lekić ušao je u igru u 67. minutu u timu domaćina. Ivan Obradović nije učestvovao u debaklu Saragose na gostovanju Espanjolu (4:0).

Izveštaje sa jučerašnjih mečeva možete pronaći OVDE.

Espanjol - Saragosa 4:0 (3:0)

(Osvaldo 8, Luis Garsija 30p, Alvaro 34, Garsija 87)

Majorka - Almerija 4:1 (2:0)