Primera: Junak De Markos tvorac preokreta u Baskiji

Izvor: Sportal.rs, 26.Sep.2013, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U samo tri minuta Atletik iz Bilbaa je doživeo dva šoka na svom terenu protiv Betisa, ali je uspeo da stigne do velike pobede u okviru 6. kola španske Primere: Bilbao - Betis 2:1.

Nastavak na Sportal.rs...

Glavomet u Bilbau: Atletik preokretom savladao Betis, Benjat promašio penal

Izvor: Blic, 26.Sep.2013

Fudbaleri Atletika iz Bilbaa slavili su na svom terenu u šestom kolu Primere posle preokreta protiv Betisa sa 2:1...Horhe Molina u 62. minutu iskoristio je centaršut Huana Frana sa desne strane, ali je Iraizoz uspeo nekako da odbrani šut glavom, te je napadač bio priseban i odbijenu loptu smestio...

Nastavak na Blic...

Bilbao preokrenuo protiv Betisa, Viljareal nastavio da melje (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 26.Sep.2013

Uprkos promašenom penalu u 59. minutu Baskijci uspeli da slave protiv Betisa sa 2:1 dok je Viljareal očekivano savladao Espanjol identičnim rezultatom

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.