Primera - Iznenađenje u San Sebastijanu, Baski prekinuli Barsin pobednički niz! (video)

Izvor: Sportske.net, 14.Dec.2019, 19:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Katalonci nakon sedam uzastopnih pobeda u svim takmičenjima podbacili na "vrućem" terenu.

U 17. kolu španske Primere, fudbaleri Real Sosijedada remizirali su na domaćem terenu protiv Barselone 2:2.

Odmah na početku pravi šok za goste, nakon povlačenja Busketsa u kaznenom prostoru Barse, arbitar je dosudio penal.

Siguran sa bele tačke u 12. minut bio je Mikel Ojarzabal.

Imao je Sosijedad još jednu priliku da savlada Ter Štegena kada >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je Isakov udarac bio blokiran, ali je u 38. minutu usledio odgovor na drugoj strani.

Suarez je povukao kontru, a Antoan Grizman bio je dovoljno smiren da na lep način savlada Remira.

Od akcije je prštalo i u drugom poluvremenu, već u 49. minutu gosti su preokrenuli rezultat golom Luisa Suareza.

Grizman je mogao do još jednog pogotka, ali Real Sosijedad je imao spreman odgovor.

U 62. minutu Aleksandar Isak iskoristio je nespretnu reakciju Ter Štegena i doneo izjednačenje Baskima.

Sosijedad je imao nakon toga priliku da ponovo dođe do vođstva, probao je Vilijan Hoze, ali njegov pokušaj bio je blokiran, pa promene rezultata do kraja meča nije bilo.