KIKS BARSE PRED EL KLASIKO: Katalonci vodili, ali je usledio ŠOK! Velika šansa za Real (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Dec.2019, 19:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mesi i družina bez pobede u San Sebastijanu.

Fudbaleri Real Sosijedada i Barselone odigrali su utakmicu bez pobednika u San Sebastijanu, a rezultat je bio 2:2. Taj rezultat je stvorio šansu Real Madridu da eventualnom pobedom nad Valensijom zauzme prvo mesto na tabeli uoči El Klasika koji je na programu u sledećem kolu.

Ekipa Sosijedada je povela u 12. minutu iz penala, a precizan sa bele tačke bio je Mikel Ojrazabal. Međutim, izjednačenje Barseloni doneo je Antoan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Grizman sedam minuta pre odlaska na odmor.

Igrao se četvrti minut drugog poluvremena kada je Luis Suarez na asistenciju Lea Mesija preokrenuo rezultat, ali je bod domaćem timu doneo Aleksander Isak pogotkom u 62. minutu.

Golove sa ovog meča možete videti OVDE.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Vanesa Peronsel, žena zbog koje su zaratili Džon Teri i Vejn Bridž.

𝓦𝓪𝓲𝓽𝓲𝓷𝓰 𝓯𝓸𝓻 𝓱𝓸𝓽 𝓼𝓾𝓶𝓶𝓮𝓻 𝓭𝓪𝔂𝓼 𝓵𝓲𝓴𝓮 ☀️🐠 🌴 #notlongnow #summeriscoming

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on May 8, 2019 at 12:20pm PDT

𝑬𝒗𝒆𝒏 𝒆𝒚𝒆𝒔 𝒄𝒂𝒏 𝒔𝒊𝒏𝒈 𝒘𝒉𝒆𝒏 𝒍𝒊𝒔𝒕𝒆𝒏𝒆𝒅 𝒕𝒐...💫🎼 #selfiewednesday #👋🏽 #lookintomyeyesandtellmewhatyousee 💫

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on Apr 24, 2019 at 12:32pm PDT

London shenanigans #londonnights #london🥰 #loveyoulongtime #sohohouse #goodtobeback #friendstime #funnightsout

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on Dec 15, 2018 at 4:13pm PST

Blinded by the sun ☀️ #scorchinghot #thesehotdays #toohottomove #vitamindoverload #hotengland #heatwave

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on Jun 27, 2018 at 6:47am PDT

Yesterday was still scarf weather, even in the south of France, spring where are you? Let’s see what today has in store... #bringonthesun #letsseewhattodaybrings #happyeaster #missoniscarf @missoni

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on Apr 1, 2018 at 1:04am PDT

#ssshhh

A post shared by 𝓥𝓪𝓷𝓮𝓼𝓼𝓪 𝓟𝓮𝓻𝓻𝓸𝓷𝓬𝓮𝓵 (@vanessa.perroncel) on Nov 3, 2016 at 4:18pm PDT