Poraz Barselone od Levantea, Radoja strelac

Izvor: RTS, 02.Nov.2019, 19:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone poraženi su na gostovanju u Valensiji od ekipe Levantea sa 3:1 u meču 11. kola La Lige. Sevilja i Atletiko u derbiju kola igrali nerešeno 1:1.
"Blaugrana" je doživela novi šokantni poraz u domaćem prvenstvu, ovoga puta od Levantea u gostima.

Barselona je povela u 38. minutu, kada je Mesi bio siguran sa bele tačke.
Ipak, domaćin je do potpunog preokreta došao u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << poluvremenu, kada su postigli tri gola u samo sedam minuta razmaka.
Strelci su bili Kampanja, Majoral i srpski fudbaler Nemanja Radoja.
U drugom današnjem meču Valensija je u gostima savladala Espanjol sa 2:1.
Sevilja i Atletiko odigrali su 1:1, u derbiju 11. kola La Lige. Domaći su poveli golom Vaskeza u 28. minutu, izjednačio je Morata u 60.
Obe ekipe imaju po 21 osvojen bod, koliko i drugoplasirani Real koji ima utakmicu manje.