Jović dokrajčio Marselj, Remi u Pireju

Izvor: RTS, 20.Sep.2018, 13:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ajntraht iz Frankfurta savladao u gostima Olimpik iz Marselja sa 2:1, iako je na poluvremenu gubio, a na početku drugog dela igre ostao sa igračem manje. Pobednički gol u finišu meča postigao je Luka Jović. Olimpijakos i Betis u Atini odigrali bez golova. Dinamo u Zagrebu deklasirao Fenerbahče.
Nekadašnji napadač Crvene zvezde Luka Jović dao je pobedonosni gol za Ajntraht na gostovanju u Marseju. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<

Jović je ušao sa klupe 15 minuta pre kraja i u 89. minutu uspeo da fantastičnim udarcem donese pobedu svom tumu.
Jedan od favorita za osvajanje trofeja, londonski Čelsi, savladao je Solunu PAOK pogotkom Vilijana u 7. minutu.
Dinamo je na Maksimiru deklasirao Fenerbahče - 4:1. Dvostruki strelac bio je Izet Hajrović, a po jednom su zatresli Ivan Šunjić i Španac Dani Olmo.

Voljom žreba, timovi Red Bula, Lajpcig i Salcburg odmerili su snage već u prvom kolua a pobedu je odneo gost iz Salcburga - 2:3.
Statuse favorita opravdali su Sevilja, Bešiktaš, Lacio, Arsenal i Milan.

Tok meča:
22.55 - Kraj meča, Olimpijakos - Bestis 0:0. U ostalim mečevima postignuti su rezultati: AEK - Cirih 0:1, Arsenal - Vorskla 4:2, Seltik - Rozenborg 1:0, Dinamo Zagreb - Fenerbahče 4:1, Dudelanž - Milan 0:1, Kopenhagen - Zenit 1:1, Ludogorec - Leverkuzen 2:3, Lajpcig - Salcburg 2:3 , Slavija Prag - Bordo 1:0, Sporting - Karabag 2:0, Trnava - Anderleht 1:0.

22.31 - Dobra prilika za domaćina u 72. minutu meča, odličan šut Kamare brani golman gostiju Robles.
22.05 - Nastavljeni su mečevi širom Evrope...
21.49 - Prvo poluvreme u Atini završeno je bez golova, Olimpijakos - Betis 0:0. U ostalim mečevima rezultati na poluvremenu su: AEK - Cirih 0:0, Arsenal - Vorskla 1:0, Seltik - Rozenborg 0:0, Dinamo Zagreb - Fenerbahče 2:0, Dudelanž - Milan 0:0, Kopenhagen - Zenit 0:1, Ludogorec - Leverkuzen 2:1, Lajpcig - Salcburg 0:2 , Slavija Prag - Bordo 1:0, Sporting - Karabag 0:0, Trnava - Anderleht 0:0.
21.40 - Odlična prilika za Olimpijakos, Podense je bio u izglednoj šansi, ali je Robles odbranio njegov udarac.
21.30 - Gosti imaju inicijativu, najbliži golu su bili u 30. minutu, kada je Đovani Lo Selso lepo šutirao sa distance, ali je bio za malo neprecizan.
21.00 - Počeo je meč u Atini. U isto vreme igraju se i sledeći mečevi - AEK - Cirih, Arsenal - Vorskla, Seltik - Rozenborg, Dinamo Zagreb - Fenerbahče, Dudelanž - Milan, Kopenhagen - Zenit, Ludogorec - Leverkuzen, Lajpcig - Salcburg, Slavija Prag - Bordo, Sporting - Karabag, Trnava - Anderleht.

20.55 - Završeni su mečevi koji su počeli u prvom terminu. Ahišar - Krasnodar 0:1, Bešiktaš - Sarpsborg 3:1, Dinamo Kijev - Astana 2:2, Genk - Malme 2:0, Lacio - Apolon 2:1, Marsej - Frankfurt 1:2, Videoton - BATE 0:2, Paok - Čelsi 0:1, Rapid - Spartak 2:0, Ren - Jablonec 2:1, Sevilja - Standard 5:1 i Viljareal - Glazgov Rendžers 2:2.
19.43 - Poluvreme na mečevima: Ahišar - Krasnodar 0:1, Bešiktaš - Sarpsborg 0:0, Dinamo Kijev - Astana 2:1, Genk - Malme 1:0, Lacio - Apolon 1:0, Marsej - Frankfurt 1:0, Videoton - BATE 0:1, Paok - Čelsi 0:1, Rapid - Spartak 0:0, Ren - Jablonec 1:0, Sevilja - Standard 2:1 i Viljareal - Glazgov Rendžers 1:0.
18.55 - Na stadionima širom Evrope počeli mečevi:  Ahišar - Krasnodar, Bešiktaš - Sarpsborg, Dinamo Kijev - Astana, Genk - Malme, Lacio - Apolon, Marsej - Frankfurt, Videoton - BATE, Paok - Čelsi, Rapid - Spartak, Ren - Jablonec, Sevilja - Standard i Viljareal - Glazgov Rendžers.
Pogledaj vesti o: Grčka