Izvor: UživoFudbal.com, 09.Sep.2014, 21:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Platini povećava premije klubovima!
U narednim sezonama UEFA planira da poveća premije klubova kroz takmičenja u Ligi šampiona i Ligi Evrope. Pored dosadašnjih 900 miliona evra koje dele klubovi u Ligi šampiona očekuje se rast za oko 30%. Najviše novca u ovaj fond biće raspoređeno od kazni usled kršenja finansijskog fer-pleja uz obrazloženje da je to novac koji pripada klubovima i da bi tako i trebao da se raspodeli. Među prvim kažnjenim klubovima su šampion Premijer lige Mančester Siti ali i prvaci Francuske i Rusije, PSŽ i Zent.
Nastavak na UživoFudbal.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



