
Izvor: B92, 26.Maj.2022, 20:46
Partizan napustio teren; Stanojević: Šta je trebalo, da slavimo sa njima? VIDEO
Fudbaleri Partizana napustili su teren u finalu Kupa Srbije pred dodelu pehara šampionu.
Partizan je u finalu poražen od Crvene zvezde rezultatom 2:1.
Nezadovoljni crno-beli nisu sačekali da se njihovom "večitom" rivalu uruči šampionski pehar, te su otišli sa stadiona "Rajko Mitić".
Jedina dva igrača koja nisu želela da napuste >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << teren bili su Bibars Natho i Rikardo Gomeš, ali je njih saigrač Slobodan Urošević ubrzo "poterao" u tunel i svlačionicu.
Na kraju su svi iz tabora crno-belih napustili stadion dok su crveno-beli tek kretali u veliko slavlje i podizanje trofeja.
"Da vam kažem nešto, kao što ste videli. Svi su jedan drugom čestitali, šta je trebalo, da pevamo sa njima na bini? Išli smo svi i svakom članu ekipe i stručnog štaba čestitali, samo nismo osećali potrebu da budemo tu kad oni slave. Mislim da smo bili krajnje korektni, ali mislim da nije to bilo ništa strašno. Svi smo čestitali, išli od jednog do drugog, do svakog člana, sačekali malo, čestitali sudijama... Nije baš prirodno da slavimo sa njima", objasnio je šta se deslio trener Stanojević posle meča.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.