Izvor: HotSport.rs, 23.Nov.2014, 20:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREMIJER LIGA: Totenhem se opet igrao sa strpljenjem navijača (VIDEO)

Totenhem se opet igrao sa strepljenjem navijača. Do pobede nad Halom, od 2:1, došao je tek u 90. minutu. važna pobeda za Pevce u 2. kolu Premijer lige.

Hal je poveo u 8. minutu, Livermor je bio strelac, i vodio celo prvo poluvreme. Jedan od ključnih momenata desio se početkom drugog poluvremena, kada je sudija Pouson Ramirezu pokazao crveni karton, bez ikakve potrebe. Od tog momenta gosti su preuzeli inicijativu.
Izjednačio je  Kejn u 61. minutu, a sva tri boda Totenhemu >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << doneo je Eriksen u 90. Pevci  su zadržali priključak sa ekipama koje se trenutno nalaze na mestima koje vode u Ligu šampiona. Hal ostaje iznad crte…