PREMIJER LIGA: Junajted deklasirao Čelsi u derbiju kola na startu sezone (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Avg.2019, 20:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Težak početak Frenka Lamparda.

Odmah na startu nove sezone engleske Premijer lige na programu je bio derbi kola između Mančester Junajteda i Člesija, a Crveni đavoli su deklasirali Plavce sa 4:0 (1:0) i odmah zadali glavobolju novom menadžeru i legendi kluba Frenku Lampardu. Iako je doživeo visok poraz Čelsi nije bio loš u ovom meču, poštoi su Plavci dva puta pogađali okvir gola, a u nekoliko navrata je i De Hea odlično intervenisao i spasio gol Mančestera.
Marcus Rashford (GOAL) 18'

Man United vs Chelsea 1:0pic.twitter.com/kpPjAkRBRS

— GoalLive (@GoalLive24) August 11, 2019

Mogao je Čelsi već u 4. minutu do vođstva, ali je Abraham pogodio stativu, da bi u 18. minutu Zuma srušio Rašforda, a sudija Tejlor pokazao na belu tačku. Rapšford je bio precizan i doneo prednost Junajtedu,m da bi u 40. minutu ponovo stativa zaustavila Čelsi, a ovaj put je šutirao Emerson, ali je na poluvremenu ostalo 1:0 za domaćina.

⚽️ Manchester United vs Chelsea | Marcus Rashford (GOAL) 67' pic.twitter.com/lSKRC7mGkU

— D9INE (@D9INE_FUTBOL) August 11, 2019

Izgledalo je da će Čelsi biti konkretniji u drugom poluvremenu, ali je Marsijal pogodio za 2:0 u 65. minutu i bilo je jasno da je klub iz LOndona pred porazom. POtvrdilo se to samo dva minuta kasnije kada Rašford postigao svoj drugi gol za 3:0, da bi tačku stavio Danijel Džejms u 81. minutu za velikiu trijumf Đavola na početku sezone.

PREMIJER LIGA, 1. KOLO:

NEDELJA

Lester – Vulverhempton 0:0

Njukasl – Arsenal 0:1

(Obamejang 58)

Mančester junajted – Čelsi 4:0

(Rašford 18p, 67, Marsijal 65, Džejms 81)

SUBOTA

Vest Hem - Mančester Siti 0:5

(Žesus 25, Sterling 51, 75, 90+2, Aguero 86)

Liverpul - Norič 4:1

(Henli ag 7, Salah 19, van Dajk 28, Origi 42 – Puki 63)

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga engleskog fudbalera Pitera Krauča

I’m obsessed with this swimsuit !! This is one of my favourite pieces from the collection @lipsylondon #abbeyclancyxlipsy available now 💋🌴#ad

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Feb 28, 2019 at 2:29am PST

💋💋💋

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Nov 1, 2018 at 1:42pm PDT

Happy Monday ☀️☀️☀️

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Oct 29, 2018 at 11:07am PDT

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Aug 24, 2018 at 5:37am PDT

Take me back to the beach 🖤

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jul 27, 2018 at 7:52am PDT

Shameless selfie

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on Jun 13, 2018 at 5:24am PDT

🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️

This sky

A post shared by Abbey Clancy (@abbeyclancyofficial) on May 28, 2018 at 4:14am PDT