PL - Jokanović preuzeo fenjer, da li je ovo njegov poslednji čin? (video)

Izvor: Sportske.net, 05.Nov.2018, 23:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PL - Jokanović preuzeo "fenjer", da li je ovo njegov poslednji čin? (video)

Srbin bi mogao da ostane bez posla koliko večeras.

Hadersfild je na svom terenu slavio rezultatom 1:0 protiv Fulama u poslednjoj utakmici 11. kola engleske Premijer lige.

Domaćin je dosta bolje otvorio utakmicu pošto je pripretio u 16. minutu preko Bilinga, da bi desetak minuta kasnije sa ivice kaznenog prostora gostiju sreću okušao i Pričard.

Umesto da Fulam kazni promašaje svojih rivala, usledilo je vođstvo Hadersfilda u 29. minutu.

Kristofer >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Šindler se odlično snašao u srcu kaznenog prostora, nadskočio Fosu-Mensaha i sproveo loptu u mrežu.

U drugom poluvrmenu, Fulam je imao terensku inicitijativu i posed lopte na svojoj strani, Širle jeste postigao pogodak u 74. minutu, ali je on bio poništen zbog ofsajda u kojem se Nemac našao.

Ekipa Slaviše Jokanovića je tako ostala na poslednjem mestu sa svega pet osvojenih bodova, pa mnogi smatraju da će Srbin uskoro ostati bez posla.