Novi šou Tadića u Amsterdamu, gol i asistencija za manje od pola sata! (video)

Izvor: Sportske.net, 10.Nov.2019, 14:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sjajna partija reprezentativca Srbije.

Nakon nešto više od pola sata igre u Amsterdamu, Ajaks već vodi sa 2:0 protiv Utrehta u 13. kolu holandske Eredivizije.

Čovek u centru pažnje jeste Dušan Tadić, kapiten "kopljanika" je najzaslužniji za veliku prednost svoje ekipe već na početku meča.

Igrao se 14. minut kada je reprezentativac Srbije prošao po levoj strani i centrirao ka Van de Beku koji se lepo snašao i volejem zatresao mrežu gostiju. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Deset minuta kasnije, Tadić je uzeo stvar u svoje ruke i nakon dodavanja Promesa rutinski zabio loptu pod prečku.

Pred nama je čitavo drugo poluvreme, možda ćemo videti još neku Dućinu majstoriju do kraja meča.