Novi remi Lisica“, Brajton odneo bod sa King pauera

Izvor: RTS, 23.Jun.2020, 21:07

Novi remi "Lisica“, Brajton odneo bod sa King pauera

Fudbaleri Lestera odigrali su na svom terenu bez golova protiv Brajtona u meču 31. kola Premijer lige.
Domaćin je imao dosta sreće na ovom meču. Gosti su imali veliku priliku u 14. minutu ali je napadač Brajtona Nil Mopaj bio neprecizan sa bele tačke.

Džastin je napravio prekršaj nad Konolijem u šesnaestercu, sudija Mejson je pokazao na belu tačku, ali je udarac Mopaja odbranio odlični >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Kasper Šmajhel.
"Lisice" su zadržale treću poziciju na tabeli Premijer lige sa 55 bodova, dok je ekipa Brajtona na 15. poziciji sa 33 osvojena boda.