Novi Pazar prvi do četvrtfinala Kupa Srbije

Izvor: B92, 05.Dec.2023, 16:34

Fudbaleri Novog Pazara plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u Inđiji pobedili istomenog domaćina sa 3:2.

Pazarci su stigli do prednosti od 3:0 golovima Nikole Bogdanovskog u šestom i dvostrukog strelca Mitra Ergelaša, koji je realizovao jedanaesterac u 17, a zatim bio precizan u 21. minutu.

Inđija je ublažila poraz golovima Uroša Kojića u 28. i Dragana Radosavljevića u 29. minutu.

Utakmicu u Inđiji pratilo je oko 150 gledalaca. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Trofej u Kupu Srbije brane fudbaleri Crvene zvezde.