Novak: Ne bih mogao da igram protiv braće

Izvor: B92, 07.Sep.2015, 13:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novak: Ne bih mogao da igram protiv braće

Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da ne mogao da igra kada bi za rivala imao nekog od svoje braće – Marka ili Đorđa.

Iako su i Marko i Đorđe teniseri, Novak igra na mnogo višem nivou od njih dvojice, pa ne mora da razmišlja o potencijalnom susretu sa nekim od njih.

Sama pomisao na osećaj koji bih osećao kada bih igrao sa svojim bratom mi govori da bi to >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bilo nemoguće, iskreno”, rekao je Đoković, “Ne znam da li bih mogao da igram protiv njih, to ne bi bilo moguće jer ne bih mogao sve to da izdržim na terenu”.

U potpuno drugačijoj situaciji su u ovom trenutku Serena i Venus Vilijams, koje će se u utorak sastati po 27. put u četvrtfinalu US Opena.

Divim im se zbog svega što su postigle tokom godina i što su igrale jedna protiv druge toliko puta. One su sestre, žive zajedno i odrasle su zajedno igrajući tenis. ole jedna drugu, ali moraju da budu profesionalne i izađu na teren toliko puta, i to u finalima Gren slemova. Obe su bile broj jedan na svetu, što je samo po sebi neverovatno”, istakao je Đoković.

Đoković će se u četvrtfinalu US Opena sastati sa Špancem Felisijanom Lopesom, a taj meč je na programu u utorak.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Nole: Ne, ne... Nikad na brata!

Izvor: Vesti-online.com, 07.Sep.2015

Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da ne mogao da igra kada bi za rivala imao nekog od svoje braće, Marka ili Đorđa...- Sama pomisao na osećaj koji bih imao kada bih igrao sa svojim bratom mi govori da bi to bilo nemoguće - rekao je Đoković...- Ne znam da li bih mogao da igram protiv...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.