NAJBIZARNIJI KARTON U KARIJERI: Sudija se stidio svoje odluke, izvinio se na poluvremenu! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Sep.2019, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serhio Ramos nije mogao da veruje.

Reprezentacija Španije je na jučerašnjoj utakmici savladala selekciju Rumunije rezultatom 2:1, u petom kolu grupe F kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Španci su ostvarili svih pet pobeda i ubedljivo su prvi u svojoj grupi.

Neverovatna stvar se desila u prvom poluvremenu, kada je Serhio Ramos postigao gol sa bele tačke..

Kada se pomenu kartoni, odmah se misli na rekorde koje je Ramos postavio, najviše puta je isključen >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u istoriji španskog fudbala, dobio je blizu 300 kartona u karijeri.

Gotovo svaki drugi meč završi u beležnici sudije, mada kada igra za špansku reprezentaciju procentualno dobija mnogo manje kartona. Uostalom za razliku od Reala, u dresu "Furije" nije isključen.

Ali, sinoć je dobio najčudniji žuti karton u karijeri.

This is how Sergio Ramos reacted after receiving a yellow card for his goal celebration 🤓

Never change. pic.twitter.com/U7Jt090mHl

— Strictly Futbol (@SoccerTweetsHD_) September 5, 2019

Posle gola, je ''stavio naočare'', a sudija Denis Ajtekin je to protumačio kao provokaciju publike.

Međutim, slavlje je bilo namenjeno Ramosovom nećaku.

On je objašnjavao sudiji, ali Ajtekin naravno nije promenio odluku.

Sa druge strane, izvinio se u poluvremenu kada mu je Ramos objasnio da je njegov nećak nesrećan jer mora da nosi naočare, baš kao i sam fudbaler i da je na ovaj način želeo da ga oraspoloži...