Moćna ruska armija ponizila anemične crveno-bele

Izvor: Vesti-online.com, 15.Nov.2017, 21:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Moćna ruska "armija" ponizila anemične crveno-bele

Malo ko je očekivao da košarkaši Crvene zvezde pobede moćni CSKA, ali ovakvo poniženje izabranika Dušana Alimpijevića... Anemični, očajni, jalovi crveno-beli bili su samo nemi posmatrači dominacije Moskovljana. "Armejci" su slavili 85:59 pred oko 12.000 uspavanih "delija" u sedmom kolu Evrolige.

Bio je ovo peti poraz srpskog i regionalnog šampiona, a treći uzastopni u evro eliti. Jasno je da malo toga štima u ekipi Dušana Alimpijevića. Moći "armejci" od starta >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << su dominirali, stvorili velikih 12 poena razlike posle prve četvrtine - 22:10.

Jedino je Tejlor Ročesti uspevao da pogodi nešto. Napad Zvezda, kao i na meču sa Unikahom, nije postojao. Jalovo, neorganizovano, a iskusni gosti samo su koristili loše izdanje domaćina.

Krajem treće četvrtine, CSKA je imao i neverovatnih +33 - 65:32. Atmosfera u Areni ni nalik onoj od prošle sezone. Loša igra crveno-belih kao da je uspavala "delije" koji su samo na momente navijali. U poslednjoj četvrtini, gosti su spustili gas, nisu želeli da još više ponize očajnu Zvezdu. Na kraju - 26 još je i dobar rezultat s obzirom na dešavanja na terenu.

Vratio se Pero Antić u ekipu posle dva meča pauze u Evroligi, ali ni njegovo iskustvo nije pomoglo, utopio se u sivilo crveno-belih, koje već za dva dana očekuje novo iskušenje - u Pireju na noge Olimpijakosu, koji je pobedio šampiona Evrope, Fenerbahče u Istanbulu posle produžetaka - 90:83.

Meču u Areni je prisustvao i Novak Đoković, ali za razliku od prethodna dva puta, sada nije doneo sreću crveno-belima.

40. minut - Kraj utakmice - 59:85.

#VestiSport #VestiLive

Kraj utakmice, peti poraz srpskog šampiona u @EuroLeague @kkcrvenazvezda - @cskabasket 59:85@Trochestie 15p, @KiNGJF4 12p - @NandoDeColo 16p, @SirHines 13p, @chiggins 12p pic.twitter.com/0CZv7cOjvV
— Vesti OnLine (@VestiOnLine) 15. новембар 2017.

30. minut - CSKA na +31 - 65:34. Nema energije, živosti, očajni crveno-beli. Poniženje u Areni.

Očajna igra @kkcrvenazvezda posle 3/4 domaćin gubi od @cskabasket 65:34@Trochestie 11p, @Lessort 7p, @antic12pero 5p- @SirHines 13p, @chiggins 12p @NandoDeColo 10p pic.twitter.com/lJYjPQweHT— Vesti OnLine (@VestiOnLine) 15. новембар 2017.

21. minut - Zvezda bez energije, nema ni paklene atmosfere, pozorište u Areni. Zvezda blizu trećeg poraza u nizu u Evroligi. CSKA na +23 - 27:50.

20. minut - Posle prvog poluvremena - 17 za goste. Očajna igra crveno-belih - 27:44.

Poluvreme u @arenabeograd @kkcrvenazvezda - @cskabasket 27:44@Trochestie 9p, @antic12pero 5p - @SirHines 11p, @NandoDeColo 6p, @SergioRodriguez 6p pic.twitter.com/ndtsx0sbpM

10. minut - Posle prve četvrtine - 10:22. Očajna igra Zvezde u napadu.

Posle 1/4 @kkcrvenazvezda - @cskabasket 10:22, @Trochestie 7p - @NandoDeColo 6p, @cevich20 6p @SirHines 4p pic.twitter.com/q46mdOS4F4

4. minut - Svih sedam poena Ročestija za Zvezdu - 7:8. I gosti imaju podršku nekoliko destina navijača.

#VestiLive #VestiSport

I @cskabasket ce imati podrsku u @arenabeograd protiv @kkcrvenazvezda u mecu 7. kola @euroleague pic.twitter.com/eNxiRuZBni— Vesti OnLine (@VestiOnLine) 15. новембар 2017.

1. minut - Utakmica je počela.Kurbanov postiže prve poene za goste iz Moskve - 0:2. Ročesti uzvraća - 2:2. Novak Đoković uz teren bodri crveno-bele košarkaše.

#VestiSport #VestiLive@kkcrvenazvezda u duelu sa @cskabasket bodri i najbolji srpski sportista @DjokerNole

Arena je opet poluprazna. Dvadeset minuta pre kraja, oko 6.000 gledalaca u najvećoj dvorani na Balkanu.

U @arenabeograd pola sata pre utakmice svega oko 5.000 gledalaca, nema najvatrenijih navijaca "delija" pic.twitter.com/w1GpOOF5Mv— Vesti OnLine (@VestiOnLine) 15. новембар 2017.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.